İlkbahar-Yaz 2000 Koleksiyonunda ilk kez sahneye çıkan Jungle baskı elbise, kırmızı halı üzerinde çok sayıda görünüm kazandı.
in

Versace Women’s Spring-Summer 2020?

İlkbahar-Yaz 2000 Koleksiyonunda ilk kez sahneye çıkan Jungle baskı elbise, kırmızı halı üzerinde çok sayıda görünüm kazandı.

İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu için Donatella Versace, moda ve kültürün teknolojik ilerlemenin katalizörü olduğu ikonik bir anı onurlandırıyor. Couture tekniklerinin ve yeni malzemelerin keşfi, Versace pistine her zaman imza attı. Yirmi yıl önce, bu yenilik ruhu Milan’dan Hollywood’un kırmızı halısına ve nihayetinde Silikon Vadisi’ne yayıldı.

İlkbahar-Yaz 2000 Koleksiyonunda ilk kez sahneye çıkan Jungle baskı elbise, kırmızı halı üzerinde çok sayıda görünüm kazandı. 2000 Grammy Ödülleri’nde, Jennifer Lopez benzersiz pist tasarımını giydiğinde uluslararası ilgi gördü. Milyonlarca insan, Jennifer’ı efsanevi elbiseyle görmek için internete girerek o zamanlar Google’ın en popüler arama sorgularından biri haline geldi. Bununla birlikte, istenen sonuçlar – yıldızın ve elbisenin görüntüsü – arama sayfasında ortaya çıkamamıştır. Destansı kırmızı halı görünümü ve yarattığı heyecan, ekibe Google Görseller’i oluşturması için ilham verdi.

Muhteşemdi! Dünyanın de aynı tepkisi vardı: çene düşüyor. Bugün teknolojik bir dünyada yaşıyoruz, ancak o zamanlar bir olay şimdi hayatımızın bir parçası olan yeni bir araç yarattı. ”Donatella Versace

  1. yıldönümünü kutlamak için, Jungle baskısı Versace pistinde tropikal yeşil ve ateş rengi turuncu-pembe paletleriyle yeniden düzenlendi. Orijinal versiyonunda sunulan palmiye ağaçları, farklı işlem ve imalatlarla yan yana yerleştirilmiştir. Motif, metal ağda tasvir edilir, kristallerle süslenir veya kravat boyası ile tamamlanır. Jungle detaylarıyla süslenmiş gömlekler kalp şeklinde grafik miras yakaları olan korse korsalarının altına yerleştirilir. Desen Squalo spor ayakkabılarında da tanıtıldı ve Virtus el çantalarında üç boyutlu bir dekor oluşturdu.

Hacim, katman ve karmaşık dekoltetal kesim, ikonik siyah Versace giysisini yeniden tanımlıyor. Atelier kreasyonlarından ilham alan keskin geometrik çizgiler, bir dizi açılış görünümüne karakter katar. Forma uygun silüetler, altın tonlu donanım ve deri yaprak aksanlarıyla süslenmiş zarif bağcıklı sandaletler ile eşleştirilmiştir. Güçlü omuzlar, özel blazerleri, paltoları ve kristalle zenginleştirilmiş gömlekleri karakterize eder. Heykel şekilleri, ince bel çizgileri ve hacimli etekler ile vurgulanır ve kadınsı bir figür oluşturur.

İfadeler, yenilikçi batik boya malzemeleri ile tamamlanmaktadir. Öncü teknik, deriye uygulanır ve asit tonlarında benzersiz bir mermer efekti yaratır. Çok renkli desen deri ceket ve sembolik Medusa logosu veya Gianni Versace imzasını taşıyan forma tişörtlerinde bulunur. Evin estetik ve ileriye dönük yaklaşımı arasındaki kesişimi temsil eden kravat boyası, klasik Galler Prensi ile uyarlanmış ayrılıklar üzerine kaynaşmıştır. İnce topuklu füme ve mikro kristal örgülü çanta ile strappy sandalet pist görünümünü tamamlar.

Bu sezon Versace ve Google, hem moda hem de Google tarihinde efsanevi anın yirmi yılını kutlamak için işbirliği yapıyor.

Teknoloji, klasisizm ve moda arasındaki birleşme, Pantheon’dan ilham alan bir tavan ve dijital sanat projeksiyonları ile çevrili bronz bir palmiye heykelinin yer aldığı pist alanı boyunca belirgindir. Google Tilt Brush teknolojisi ile oluşturulan resim, Donatella Versace tarafından tasarlanan ikonik baskıyı canlandırıyor. Sürekli yeniliklere tutkuyla sahip olan markanın Şef Yaratıcı Sorumlusu, unutulmaz, Google’a yakışır bir Versace anı yaratan en son teknolojiyi (Google Asistanı) pistteki Jungle elbisesinin görünümünü çağırmak için kullanıyor.

Ne düşünüyorsun?

2 puanlar
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

SAVAŞLARDA KURŞUN ATANLARA GÜL ATMAK AYDINLARIN İŞİDİR?

Korona Münafıkları